Kategoriler

YARDIM

Uzak Yardım      
 
ChechkiconSatın alınan program Kargo ile tarafınıza ulaştığında Teknik Destek Ekibimiz uzaktan bilgisayarınıza bağlanarak aldığınız ürünün kurulum ve eğitimini sağlayarak sisteminizden ayrılacaktır.
 
ChechkiconYazılım sipariş verdiğiniz tarihte 1 ay ücretisz destek süreciniz başlamış olur. 
 
ChechkiconÜcretsiz destek süreniz dolduğunda, destek alabilmek için sitemizden destek paketi sipariş vermeniz gerekir. Her destek kredisi gün boyunca geçerliliğini korumakta olup, gün içinde gelecek diğer talepleriniz için ayrıca bir destek kredisi düşülmemektedir.

ChechkiconDestek kredilerinin son kullanım tarihi yoktur, dolayısı ile ihtiyacınız olduğunda kesintisiz destek almanızı sağlayacaktır.

ChechkiconKredileriniz bittiğinde ihtiyacınız kadar destek kredisi satın alarak destek hizmeti almaya devam edebilirsiniz.

 

Neden Sınırlandırıyoruz ?

 

ChechkiconGeçmişe dönük yıllık anlaşmalı destek hizmetlerimizden, kullanıcılarımızın yararlanma oranlarının oldukça dengesiz ve bir bakıma da adaletsiz olduğu gözlenmiştir. (aslında kendilerinin yapmasını beklediğimiz ve yazılım ile ilgisi olmayan birçok işlemi) destek personelimize yaptırdığı ve yaptırmak istediğini görmekteyiz. Bu talepler bilgisayarlarına uzaktan işletim sistemi kurulması / office yüklenmesine kadar gidebilmektedir.

ChechkiconBu problem eşit haklara sahip diğer kullanıcılarımız arasında adaletsizliğe sebep olmakta ve hak ettikleri destek hizmetlerini zamanında alamayarak işlerinin aksamasına neden olmaktadır.

Neden Yıllık Destek Yok ?

 

ChechkiconBu tip bir anlaşma yapmamamızın en temel nedenlerinden biri yılda birkaç kez destek ihtiyacı olan birçok müşterimizden heryıl haksız para alınacak olmasıdır. Müşterinin ihtiyaç duyduğunda beklemeden kolayca hizmet alabilmesi ve sadece aldığı hizmetin ücretini ödemesi gerektiğini benimsiyoruz.